Upozornění na dopravní omezení na silnici před nemocnicí a v areálu FNO

Upozorňujeme návštěvníky fakultní nemocnice, že v souvislosti se stavebními úpravami na ulici Dr. Slabihoudka, která je i příjezdovou komunikací k FN Ostrava, dojde podle sdělení realizátora stavby společnosti Ostravské komunikace a.s. v termínu od 12. do 16. června 2024 k dopravním omezením. Bližší informace ke stavbě podá uvedená společnost.

Tyto stavební práce před nemocnicí budou mít přímý dopad na dočasnou změnu organizace dopravy v samotném areálu FNO.

• Od 12. do 16. června 2024 bude možné vjíždět do areálu nemocnice pouze jediným vjezdem, a to hlavním vjezdem z ul. Dr. Slabihoudka. Výjezd touto cestou bude zakázán.
  • Výjezd vozidel bude možný pouze dvěma způsoby – buď cestou u pavilonu Y (Psychiatrické ambulance a stacionář pro dospělé) nebo cestou kolem pavilonu C (tzv. Malého internátu).
  • Tzv. Hospodářský vjezd bude zcela uzavřen pro vjezd i výjezd všech vozidel.

Řidičům pomohou v orientaci informační cedule s dopravním značením a na klíčových místech areálu budou dopravu usměrňovat pracovníci ostrahy FNO.

Zjednodušený plánek s vyznačením této změny systému dopravy v areálu FNO.

Vzhledem k dopravním omezením v uvedených 5 dnech žádáme řidiče, aby zvážili nezbytnost vjezdu vozidel do areálu nemocnice.

Děkujeme za pochopení.