Rádi byste podpořili rozvoj dobrovolnické činnosti ve FN Ostrava?

Konto darů pro rozvoj dobrovolnického programu ve FN Ostrava

č.ú. 66631761/0710 v.s.187

Finanční dar bude použit na podporu a rozvoj dobrovolnického programu ve Fakultní nemocnici Ostrava

Pokud budete chtít náš dobrovolnický program podpořit materiálním darem (materiální zajištění např. jednorázových akcí – výtvarné a hudební dny na odděleních, dětský den, mikulášská nadílka apod.), kontaktujte, prosím koordinátorku dobrovolnického centra:

Simona Honsová
Tel: +420 597 37 2194, 704 682 531
e-mail: simona.honsova@fno.cz

Podpořili nás

Zřizovatelem a zároveň provozovatelem Onkologické kavárny je FN Ostrava (Onkologická klinika). Kavárna je v provozu jen díky řadě donátorů jako např. Laura coffee, což je ostravská rodinná pražírna, která do kavárny dodává kávu za třetinovou cenu a káva je jediná položka, kterou si Onkologická klinika hradí. Společnost ALZA CZ darovala kávovar, společnost Balmeto dodává zdarma kelímky, Cukrovar Opava dodává cukr, Mlékárna Kunín mléko, společnost Kofola nápoje, společnost Sonnentor své výborné čaje, Potravinová banka zásobuje kavárnu čerstvým ovocem a pečivem. Společnost XENIUM Europe přispívá finančně na nákup kávy.

S kým spolupracujeme

Dobrovolnické centrum ADRA