05.08.2024

Upozornění na dopravní omezení v areálu FNO dne 6. 8. 2024

Upozorňujeme návštěvníky fakultní nemocnice, že dne 6. 8. 2024 od 10 do 18 hodin bude v souvislosti se závozem a instalací angiografického systému do Diagnostického komplementu uzavřena komunikace v areálu FNO v úseku od křižovatky u Pavilonu T (Oddělení plicních nemocní a tuberkulózy) po křižovatku u Pohotovostní lékárny.

Do areálu nemocnice bude možné vjíždět i vyjíždět hlavním vjezdem nebo tzv. hospodářským vjezdem z ul. Dr. Slabihoudka. Mimořádně bude otevřen i výjezd u pavilonu Y (Psychiatrické ambulance a stacionář pro dospělé).

Řidičům pomohou v orientaci informační cedule s dopravním značením. V příloze je k dispozici zjednodušená mapka s vyznačením této změny systému dopravy v areálu FNO.

Děkujeme za pochopení.